Aktualności
Targi przemysłu Lotniczego i Zbrojeniowego Aerospace & Defense Meetings Central Europe – Rzeszów 2019
Maj 20, 2019
0
Z przyjemnością informujemy, że już po raz drugi PILC Józef Grzybowski weźmie udział w Aerospace and Defense Meetings Central Europe.
W dniach 22-23 maja 2019 r. będzie można odwiedzić nasze stanowisko na międzynarodowym wydarzeniu Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów, które jest doskonałą okazją dla liderów przemysłu lotniczego i obronnego do nawiązania nowych oraz wzmacniania istniejących kontaktów biznesowych.
Spotkanie zaplanowane jest w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce, gdzie spotkają się przedstawiciele sektora lotniczego, kosmicznego i motoryzacyjnego.
Głównym celem spotkania jest integracja biznesowa środowiska lotniczego, skupiająca się na nawiązaniu nowej i rozwijaniu dotychczasowej współpracy między małymi i średnimi przedsiębiorstwami a producentami samolotów i silników lotniczych.
Nasz udział w wydarzeniu jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu własnego RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś Priorytetowa I. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości.
Serdecznie zapraszamy na nasze stanowisko – G8.